| anonim_4396 a întrebat:

Odata am visat ca eram cu o prietena de-a mea dar si cu un baiat necunoscut. La un moment dat (va rog sa nu radeti!) m-am lovit iar prietena mea m-a intrebat daca sunt bine iar eu am spus ca da, sunt in regula dar peste cateva segunde am cazut jos iar acel baiat m-a prins. Si s-a uitat la mine foarte lung...
Mi s-a parut ca l-am mai intalnit undeva, dar nu sunt sigura.
Va rog spuneti-mi ce inseamna acel vis!

2 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Acel vis inseamna ca umbla hormonii in tine iar subcostientul tau trage un semnal de alarma si anume ca ai nevoie de un baiat.

| mbncf a răspuns:

Visele sunt doar vise, iar înterepretările lor mi se par o prostie. Visele sunt produsul a ceea ce vedem, auzim, simțim și gândim, într-un cuvânt a conștiinței noastre.