| Atotstiutorul a întrebat:

Pe cati dintre voi enerveaza reclama aia de inceput de la Avon? oare cei de la avon nu isi dau seama cat de penibil sunt cu reclamele astea? obsesive. eu unul din cauza acestor reclame nu o sa mai cumpar/folosesc produse avon timp de 2 ani. credeti ca daca toti am gandi asa cei de la avon si altii care fac reclame din astea obsesive vor inceta cu ele?
daca intrebarea nu corespunde specificul site-ul, sau un admin considera ca nu da bine pe site sau pur si simplu nu ii place lui:
are voie sa o stearga!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga-ti Adblock.Si nu mai apare.Ce rau te-ai suparat! Crezi ca ii doare pe ei in paispe ca nu mai cumperi tu de la ei.Sunt o multime care cumpara.Eu nu.

| Atotstiutorul explică (pentru darrio2007):

Poy asta e si ideea sa nu mai cumpere NIMENI sa vezi atunci cum se schimba situatia!

| Trolli a răspuns:

Atotstiutor, exista extensia AdBlock.

| Morphines a răspuns:

Nu cei de la Avon sunt obsedati, ci cei care difuzeaza reclama. La mijloc sunt banii pusi in joc, asadar promovarea este masiva si cum zici tu obseata si obsedanta. Daca tu decizi ca nu o sa mai cumperi nimic 2 ani din pricina unei reclame, atunci ar trebui sa ne sinucidem cu totii fiindca, culmea, nu sunt reclame despre viata!winking

| Turdeanul a răspuns:

Produsele de la avon sunt bune dar cum ai zis si tu