| AvalohAlyn a întrebat:

Pentru tine ce este cu adevarat FRUMOS in viata?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa aud cum porneste motorul de 600 cai putere si sa vad cum ilumineaza drumul pe timp de noapte cand conduc, e misto ca ziua e mai scurta decat noaptea aici unde sant

| Bacemi a răspuns:

Momentele acelea pline de insemnatate in care poti fi alaturi de cineva fara sa spui o vorba pentru lungi perioade de timp si sa simti ca astfel spui tot ce e mai important.

| FemeiaPisică a răspuns:

Să am ființele dragi şi iubite aproape este cu adevărat frumos pentru mine. Dar, pentru tine?

| T0T a răspuns:

Unele femei și natura în general.

| syd2 a răspuns:

Stii, ca sa cunosc cu adevarat frumosul, mai intai trebuie sa stiu cum e uratul in toate formele lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Sa fumez afara noaptea pe luna plina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lunea trecuta, dimineata pe la 7 era un rasarit tare rosu sangeriu si eram in tren. Pfff, ce as fi vrut sa am un aparat ca lumea la mine. A fost un moment pe care nu-l surprind asa des.
Alteori am vazut un curcubeu frumos intr-o zi mai ploioasa asa, la fel, tot in tren. In tren vad multe lucruri frumoase. Din pacate nu reusesc sa fotografiez momentele, ci doar le traiesc, ceea ce nu e neaparat un lucru rau.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Conduci trenuri? Sau ce legatura ai tu cu trenurile? Oricum eu cand plec la drum mai lung aleg trenurile, de microbuze si autocare sunt terifiat, fiindca pe la stiri in fiecare zi sunt accidente cu masini pe strazile nationale...Asa cu trenul ma simt mai sigur..si parca e si mai frumos, intr-adevar

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu conduc trenuri. Eu sunt ITist. Fac naveta saptamanal sau la doua saptamani pe Bucuresti - Pitesti si plus ce ma mai plimb prin tara de placere, din pasiune, in timpul liber. Calatoriile pentru mine sunt doar cu trenul. happy Si eu sunt terifiat de lumea auto, de aia imi place trenul.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu exista un "frumos" general,dar pentru mine sunt oamenii.
Atunci cand realizez cate lucruri,ganduri,sentimete,amintiri,informatie,durere,nevoie se afla intr-un singur om simt cum descopar un intreg univers. Oamenii au in ei tot ceea ce e nevoie,tot ceea ce le trebuie sa faca orice,dar de multe ori din rusine,necunostiinta, obisnuita, lene etc le lasa acolo nedescoperite...
Un om e atat de frumos, pe zi ce trece e din ce in ce mai frumos si spectaculos, adesea fara sa vrea...Mi se pare o minunatie de o frumusete divina sa reusesti sa 'cunosti' o mica particica din sufletul unui om.Asta mi se pare mie cu adevarat frumos.

| Coquinexta a răspuns (pentru SebylVane1890):

Sunt pe dreacu sa-i ia.

| SebylVane1890 a răspuns (pentru Coquinexta):

Ai putea sa argumentezi?
Imi pare rau de parerea pe care o ai despre oameni, dar daca nu ai vazut tu nimic special nu inseamna ca nu exista.Si nu e frumos sa te injuri singur, sa stiilaughing

| Graphe a răspuns:

Conversațiile inteligente, sentimentul de împlinire, zâmbetele sincere, răsăritul și apusul soarelui, livada bunicilor, să citesc o carte interesantă... Pentru tine ce este cu adevărat frumos? happy

| R032 a răspuns:

Arta la general.