| Rose_2860 a întrebat:

Ricky Martin a recunoscut ca este gay. Ce parere aveti? Eu una sunt foarte surprinsa, nu ma asteptam...

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

E un bun prilej pentru noi sa aflam ca, pe langa infatisare armonioasa si talent, are si curaj! Presupun, insa ca a dezamagit, prin declaratia sa, multe domnisoare!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu înclinațiile sale sexuale.
Pa, pa.

| Ea12345 a răspuns:

O pierdere mare pentru fete sad

| Klara a răspuns:

Pai acum ma uitam la Marutza, si e invitata iubita lui Ricky Martin, care cica e insarcinata cu el. Deci n-are cum sa fie gay straight face

| remus a răspuns:

Hai sa-l spanzuram, vrei, asta-i placerea lui, de ce sa fii surprinsa? suntem raspunzatori pentru faptele noastre...

| Marii a răspuns:

Bravo lui, a dat dovada de curaj si a demonstrat ca nu-i pasa de gurile rele ale lumii. happy

| tarziu a răspuns:

Cine e Ricky Martin, vreo ruda cu Mos Martin?

| cami_5314 a răspuns:

Si eu sunt surprinsa. Dar asta este. Fiecare face ce vrea (cu)... treaba lui.

| Ianna33 a răspuns:

Simteam eu ca ceva nu e in regula cu el...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? Unde a recunoscut? Ti-a spus el tie?laughing
Presa scrie ce vrea, doar ca sa faca vanzari, nu ca sa spuna adevarul!

| AlexSalling a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragule, chiar acum sunt 8 ani si 4 zile de cand a spus asta si ghici ce? Este adevarat.

| AlexSalling a răspuns:

Nu inteleg care-i surprinderea ta. Fiecare are o viata, a lui, ce te doare pe tine asta?