| LordRing a întrebat:

Sall tuturor, uitati cum sta treaba:

Acum cativa ani o verisoara mi-a facut un cont de mess, dar nu a fost atenta la detalii, si eu am folosit contul acela 1 an, dupa un an, intr-o zii am incercat s-a intru pe el, dar parola nu mai mergea, imi spunea ca parola este gresita, acum am reinceput sa imi caut parola, numai ca verisoara mea a uitat ce raspunsuri a folosit la intrebariile de pe acel id si acum nu pot intra pe mess, ma poate ajuta cineva? Ofer funda+ vot.

Daca puteti afla voi parola id.ul este: baciuaugustin94@yahoo.com.
Daca nu stiti nu comentati degeaba.
MS ANTICIPAT.

SCZ DE Categorie dar acolo am persoane dragi.

2 răspunsuri:
| cristy3991 a răspuns:

Din nefericire nu mai poti recupera acest id de mess. Dar este foarte usor sa iti faci altul. Nu vad problema ta ca fiind foarte grava.

| LordRing explică (pentru cristy3991):

Am facut, dar eu vreau sa-l recuperez pe ala.