| Dominicc a întrebat:

Salut
Am card la Ing de scurta vreme, ideea este ca bancomatul este in incinta sediului adica in interior, nu prea le au pe afara, voiam sa va intreb daca stie cineva, este deschis sambata acolo unde se pot scoate banii? la bancomate.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| cookie01 a răspuns:

Salut, usa aia se poate deschide cu cardul 24 din 24, 7 din 7, adica non stop. Doar treci o data cardul cu banda magnetica prin locasul ala de la usa si usa se va debloca ca sa intrii. Cand vrei sa iesi ai un buton care iti va deschide automat usa.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

,,cookie01,,ti-a dat raspunsul corect, as adauga ceva totusi... posibil sa nu reusesti din prima sa intri in interior [cel putin eu asa am patit]si trebuie sa insisti mai mult sa treci cardul prin locasul respectiv