| blue-star a întrebat:

Am si eu o problema.Acum jumatate de ora am primit pe messenger un link.Am dat click pe el, dar nu a aparut nimic. Dupa 5 minute am aflat ca am un virus, deoarece toata lista primea mesajul cu linkul pe care l-am primit si eu.Acum cateva secunde a trimis din nou link-ul. Ce pot face sa scap de virusul acela? Dau fundita pentru cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| euAnk a răspuns:

L-am avut si eu si am incercat toate cele, prima data am instalat un antivirus Nod32 spre exemplu, am scanat si am sters fisierele contaminate happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://veldesign.net/blog/?p=68

intra aici si urmeaza pasii, o sa scapi de link;)

Barfta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add la elisei_ceamaitare iti dau eu prog de remove la viruswinking

| nely19 a răspuns:

Pai exista un program ca sa scapi de el, o sa ma interesez si o sa-ti sp... daca nu va fi nevoie sa-l reformatezi:*