| ŁøRik a întrebat:

Recomandați-mi vă rog mult, ce teme de discuție ar putea vorbi o fată cu prietenul său ( ceva mai mult ca prieten)?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Trebuie sa faca ceva in comun, cunosc situatia, daca merg la scoala, vin acasa, vorbesc pe mess doar si pe urma ies in oras subiectele de discutie se epuizeaza. Trebuie sa caute sa faca o activitate impreuna, orice, sa isi puna in plan ceva, iar in timp ce indeplinesc ce vor, discutia va interveni involuntar. happy

| ŁøRik explică (pentru Mann02):

Mersi multhappy

| Mann02 a răspuns (pentru ŁøRik):

N-ai de ce happy de aia sunt aici