| Alexul800 a întrebat:

Salut tocmai ce am venit de la fotbal si dintr-odata a inceput sa ma doara ouale, stiti careva care ar fi cauza? Nu mi-am luat niciun sut in ele.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate fi din cauza sortului (pantalonilor scurti ) ori a chilotului.
Prea mici, ori prea strâmți, ori i-ai ridicat mai mult, decât o făceai de obicei. Și atunci, "bijuteriile" ți-au stat incomod.

| ionur a răspuns:

Efort. Ai grija sa nu faci hernie dacă ția explodat unul o sa începi sa zbori de durere.

| Alexul800 explică (pentru ionur):

Pai ce legatura are hernia cu fotbalul? Si cum sa am grija gen acum sunt in acasa sunt in pat.

| ionur a răspuns (pentru Alexul800):

De la prea mult alergat ai făcut mult efort și te dor... înțelegi acum?

și eu sunt în casa am mâncat vreo 8 nectarine și 2 Kiwi și ma pregătesc sa ma duc să-mi iau ceva dulce da nu știu ce să-mi iau

| Alexul800 explică (pentru ionur):

Pai da am inteles dar zic ce legatura are cu hernia si cum adica iti explodeaza? Nu mori daca explodeaza co8iele rolling on the floor?

| ionur a răspuns (pentru Alexul800):

Ai noroc ca sunt la casa și nu pot vorbi acum aștepta să plătesc ce am luat ca m-am dus să-mi iau ceva dulce și norocul meu ca am găsit deschis la ora asta în București ăsta plin de drogați.

| ionur a răspuns (pentru Alexul800):

Kid tu razi acum razi da ai sa vezi ce rad eu când o sa începi sa plângi că ția explodat unul din cauza la efort brut deșteptule de la mult efort poți face hernie informează-te sa vezi vino cu argumente la mine nu cu ce ai auzit la alți și nu știu ce și nu știu cum dacă îți explodează unul ai rămas fără coițe ai sa vezi și sa vezi ce rad eu de țin când o sa fugi cu ele în mână pe holurile din spitale si ai sate rogi și doctori să țile coase la loc