| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

acu o ora veni cu sora mea de la coafor si acolo stateam pe scaun ereau mai multe persoane si incepui asa sa respir greu, dupa imi batea inima, imi veni ameteala, avusai un atac de panica. si dupa ce o termina pe soramea zisa ala ca esti gata ca uite frateto isi lo atac de panica si ma simti naspa ereau si multe fete. vreau odata sa scap de aceste atacuri de panica m-am saturat vreau sa duc o viata normala sunt disperat. jur va rog eu frumos ajutati-ma da-timi un sfat un prieten zicea ca nu te ajuta psihologu... va rog eu ajutati-ma sa inving astea ca m-am aturat vreau sa stau si eu undeva daca ma duc acu sa ma tund imi iau atac de panica crying...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expica situatia ta labun medic, trebuie savexiste o solutie. Nu dispera si nu iti fie rusine, e vorbabde o problema de sanatate, ny ai furat nmc.