| BogdanM275 a întrebat:

m-ar interesa un lucru și anume, cum aș putea să aflu profilul/numele unui utilizator care mi-a dat unfollow pe Instagram?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Care ți au dat recent unfollow nu mai vezi.

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Poti folosi diverse aplicatii ce le gasesti in Google Play. Cauta ''followers assistant'' pe Google Play si vei gasi mai multe aplicatii, care te ajuta in a vedea cine te urmareste, cine nu si cine ti-a dat unfollow. Depinde de fiecare aplicatie in parte. O seara frumoasa!

| Romeo16101 a răspuns:

Folosește aplicația Ana.ly de pe Magazin Play, îți va arăta fiecare persoana care ți.a dat unfollow începând cu momentul când instalezi aplicația și te loghezi cu contul tau de Instagram. Succes!

| BogdanM275 explică (pentru Romeo16101):

Nu-mi arată nimic în legătură cu persoanele care mi-au dat unfollow.

| Romeo16101 a răspuns (pentru BogdanM275):

Pai cele care ți.au dat deja nu le mai vezi niciunde, doar cele care îți vor da de acum.