| MichaelParker03 a întrebat:

Salut!
Vreau sa intreb daca sunt aici persoane care locuiesc in strainatate si care cumpara cadouri rudelor cand vin in vizita in Romania.
Daca da, ce le luati cadou?

Multumesc! laughing

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot romanul care vine in vacanta in Romania vine cu cadouri sa arate ca au cu ce...
Daca tu vrei sa aduci cadouri si sa fie si utile de ce nu ii intrebi direct ce a nevoie

| pufulescu0o a răspuns:

Cafea! Cafeaua din Germania este de calitate mai buna decat cea din Romania. Unele dulciuri sunt super, ciocolata mai scumpa asa, nu cea mai ieftina de la discounter. Pentru bautorii de bere cateva sticle de bere originala. In rest nu mai stiu, depinde cui vrei sa faci cadouri!