| danielleinad00 a întrebat:

Salutdeci nu sunt fumator si nici nu o sa ajung sa fumez pentru a am vointa si sunt constient de consecinte Vara asta plec la tara in vacanta de vara si vreau sa fac o nebunie si sa-mi cumpar un pachet dar aici am vrut sa ajung cand fumez e in regula daca doar tin in gura fumul nu vreau sal inhalez produce cancer sau anumite boli?

Stiu ca pare o prostie dar intreb si eu de curios.Care sunt CELE mai slabe tigari.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Omule daca vrei sa fumezi doar ca sa ii impresionezi pe altii sau ca sa iti demonstrezi tie ceva....atunci uita!
Toata lumea incepe asa ..sa nu crezi ca e cineva care s-a apucat de fumat pentru ca asa a vrut
Toti au zic ca incearca o data, de doua ori ...si pana la urma au ajuns dependenti
E o prostia ta daca vrei acum sa te apuci...indiferent cata vointa ai avea
2 ) daca nu inhalezi iti faci de 2 ori mai mult rau...
Cei care tin fumul in gura au de 3-4 ori mai multe sanse sa isi piarda vocea, sau sa faca cancer tiroidian
Te distrugi rau daca practici chestia asta
si 3 ) Nu sunt fumator... dar cred ca kent 1 este printre cele mai slabe
Oricum..sa stii ca si un pachet este destul ca sa iti dea dependenta

| danielleinad00 explică (pentru Apache):

Mersi mi-ai deschis ochii nu mai am de gand sa planuesc asta.

2 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Nota 10 pentru Apache!