| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamne și domnișoare, vă place emisiunea Mirelei Boureanu, de pe antena 1 "Mireasă pentru fiul meu"? Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsurile dumneavoastră, și vă cer scuze pentru deranj. Sărut mîna, multă sănătate, și o zi frumoasă de toamnă. Cu drag. Cristi.

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- Bună, Cristi.
Am 'încercat' oarecum să vizionez această emisiune, dar mi-am dat seama, că nu prea îmi place. Deci nu.

Numai bine şi ţie.

3 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Nu prea ma uit la ea, ce sa ne placa nimic interesant...niste tipi ce cauta tipe etc...

| Yummi a răspuns:

E doarte naspa emisiune, asta e parerea meahappy

| anamariacata a răspuns:

Nu prea am mai urmarit emisiunea, cred ca este mai slaba decat ce a fost inainte.