| anonim_4396 a întrebat:

Se zice ca e pacat sa iti placa de un preot adica sa te indragostesti de el? nu prea stiu ce sa fac pentru ca s-a mutat un preot la mine in cartier e tanar si m-am indragostit de el e mai mare ca mine cu vreo 15 ani eu avand respectiv 15 ani. ce sa fac sa ii zic e pacat habar n-am un sfat? funda love struck

Răspuns Câştigător
| Vende7a a răspuns:

Esti mica...e normal sa te indragostesti de persoane mai in varsta(nu conteaza ce profesie au)...o sa iti treaca crede-mawinking

2 răspunsuri:
| Sonniiaa a răspuns:

Tu fata esti nebuna? Vezi-ti tu de treaba ta nu te complica. Sunt atatia baieti pe lumea asta care sunt singuri si tu fix cu un preot mai mare cu 15 ani!

| phantomitza a răspuns:

Vreau sa stiu ce ar trebui sa fac nimeni nu ma poate ajuta.doar el cred ar trebui sa ii spun sau ce sa fac?