| consilierultau001 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa imi conving parintii sa imi dea masina sa plec cu ea la scoala. adica din prahova pana la bucuresti. ei mai au una si se pot descurca cu aia dar pur si simplu nu vor sa ma lase. am 19 ani. scuze categorie.

Răspuns Câştigător
| tocoal a răspuns:

Poate nu au destula incredere in tine. Incearca sa le castigi increderea facand treburi casnice. Poate o sa te lase. Sau fii si tu mai insistent si roaga-i frumos, arata-le ca ai grija de masina si va fi ok. Sper. Bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca te lasa daca intrebi la Dragoste si sex?

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai.OK. Ai 19 ani. Dar permis ai?

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns (pentru consilierultau001):

Pai nu au parintii incredere in tine.Dar fara masina nu poti sa te duci? E noua ''fita'' sa mergi cu masina?straight face