| Alex a întrebat:

Sunteti de acord sau nu sa donati organe voastre dupa ce muriti? Argumentati, va rog.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu sunt 100% de acord. N-am nici un fel de retinere. Din moment ce moartea mea ii poate salva viata unui alt om, cum (de ce) as putea sa fiu impotriva?

| Razvan a răspuns:

Da.Ar fi cea mai sublima razbunare asupra luidevil
Mereu am avut impresia ca dintre corp si suflet, el e in plusoh go on

| mgtow a răspuns:

Eu cand voi muri o sa las o nota scrisa pe o hartie zicand, Vreau ca cadavrul meu sa fie incinerat.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, fiindca este singura posibilitate ca din moartea mea sa ia nastere un lucru bun, pozitiv.

| Patrăţel a răspuns:

Nu, nu as putea nu as fii impacata cu mine, de ce sa ma rascoleasca? sad mi se pare foarte foarte scarbos, chiar daca unii au nevoie de aceste organe, care pot fii vitale pentru viata lor eu tot nu as putea, nu m-ar lasa sufletul nici organele mele nici cele ale prietenilor apropiati :-s, in concluzie nici gand, chiar daca as fii moarta si nu as mai avea nevoie de ele, cu ele m-am nascut cu ele raman.

| dianaaaaa_4532 a răspuns:

Eu da.
cand esti mort deja nu te mai ajuta la nimic organele.
asa mai bine daca mori tu, sa ajuti pe altii sa traiasca! happy