| Myssteriusthanlife a întrebat:

TPU dau funda spuneti-mi si mie la ce profil se intra cu media 8 de la 8 in sus si sa nu faci multa matematica adica din a 11 sa nu faci mate (algebra geometrie fizica chimie )

3 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Buna jessicahappy

pai la filologie! Eu acolo am intrat si se face mate decat d 2 ori p saptamana, iar din clasa a 11`a scapi de fizica, parca si de mate.big grin
happypa, pawave

| p1nk a răspuns:

Este profilul de pedagogie, ar mai fi si stiinte sociale dar e mai greu deoarece revine latina si pedagogie (educator-invatator)

| Specii a răspuns:

Stiinte sociale