| Nesquik98 a întrebat:

Salut, TPU puteti sa-mi spuneti si mie un liceu in bucuresti de medie cam de 8...8,5 profil nu mate-info orice dar care sa nu aiba legatura cu matematica doar daca este chimie cum ar fi bio-chimie(apropo daca nu faci matematica la liceu vei da la bac matematica)pentru ca nu-mi place algebra dar daca ar fi sa faci doar geometrie la liceu mas duce direct acolo...multumesc anticipat(si am doar 13 ani dar sunt ingrijorat ca am note ici la mate)sad

1 răspuns:
| BaronVonBavaria a răspuns:

Deci la bac dai asa:
Mate-info: Mate-Info-Romana
Bio-Chimie:Mate-Romana-Bio sau chimie sau fizica (una dintre astea 3 alegi)
Filologie:Romana-Engleza/Franceza-Istorie-si una dintre(Filologie-Psihologie-Economie-Geografie)