| MisuN99 a întrebat:

Transpir mult la picioare oare ce mi recomandati impotriva acesteia?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Inainte de a incalta ciorapii curati dimineata, adauga in apa de spalare a picioarelor putin bicarbonat de sodiu si apa de gura; lasa picioarele acolo 5 minute, apoi sterge-le si spreiaza picioarele cu un spray de picioare luat de la: plafar, farmacie, Lidl. Pe tot parcursul zilei vei avea o senzatie placuta de curatenie. Mai poti incerca si crema de picioare insa trebuie lasata sa intre bine in piele, deci dureaza putin! Ciorapii trebuie sa fie din bumbac si nu plastice si alte cele, iar pe perioada verii ar fi indicat ca incaltamintea sa fie cat mai lejera. Numai bine!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Gasesti la DM antiperspirante pentru picioare. Cred ca sunt de la firma Scholl.

| Freya1 a răspuns:

Sunt prafuri si spreiuri gasesti in farmaci

| MisuN99 explică (pentru Freya1):

Ai recomanda unul?