| T0T a întrebat:

UPC, RCS/RDS sau Telekom pentru internet și televiziune? Ce alegeți și de ce?

Răspuns Câştigător
| syd a răspuns:

Eu am abonament RDS si netu merge bine. nu pica niciodata si am viteze mari, pana la 12mb/s si la download si la upload. nu am televizor

16 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

RDS pentru ca e ieftin si bun laughing
Vorbesc de internet, televiziunea nu prea ma intereseaza, doar meciurile si cum ei transmit o gramada ii aleg din nou.

| Drimmero a răspuns:

Rdsii si restul!
Beneficiez de viteza vantului la internet

| T0T explică (pentru Drimmero):

Și Telekom e bun dar ăștia de la RDS/RCS au cablat blocul, cablu prin fibră optică deci e mai accesibil să iau de la ei. Eu acum am UPC și să știi că după mine e cam mediocru.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

City sa-si faca bagajele, mai au azi ocazia sa aiba fotoliul de lider in Premier League, maine se da sentinta finala!

| T0T explică (pentru Drimmero):

Ce nu-mi place echipa aia.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Camilutele sunt denigrate de toti,, City si Psg... abia astept sa-i intampinam pe astia de la Psg pe Grove unde nu pleaca fara sacosa plina de goluri, iar cu City nu are Arsenal ce sa demonstreze cu ei, i-a batut an de an, cu tot cu miliardele lor avem ce ei nu vor avea niciodata, un palmares de invidiat. Maine e incarcatura mare, apoi vine pauza si dupa urmeaza maretul derby, si probabil o disputa a noastra.

| T0T explică (pentru Drimmero):

Sincer PSG mi-au plăcut de mic, însă City...Nici nu merită să le zic Manchester, eu când zic Manchester se subânțelege United. City are acum noroc de arabi cu bani muți și tot nu face mare brânză iar istorie ioc! Sincer v-aș prefera pe voi decât pe City la câștigarea titlului!

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

Mai e vreun meci bun până pe 19?

| Drimmero a răspuns (pentru mnbvf):

Maine e Arsenal-Spurs, adevaratul derby al Londrei, si dupa aia se pune cortina peste fotbal timp de 1 saptamana, e pauza competitionala si vin meciurile nationale si dupa aia urmeaza meciul din infern!

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

Aa, ok. O să mă uit big grin

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Imi amintesc pana sa vina era arabeasca peste City, ca ei luau umilinte dupa umilinte de la clasicul Big 4 al Angliei, il au pe Guardiola acum, dar nu te speria ca sunt ei puternici... meciul cu Barza a fost o m.i.z.e.r.i.e, a fost 'omenie' dupa cum bine ne amintim de trecutul pe care l-a avut Gladiola la Barca. Pe City ii vedeam favoriti la inceputul sezonului si pe noi ne vedeam iar pe 2, dar lucrurile se vor schimba. Macar de s-ar retrage W0nger cu un ultim titlu in palmares!

| AdrianaBacescu a răspuns:

As aleg RCS/RDS e mai ieftin si mai bun.

| mnbvf a răspuns:

Eu am Telekom, de restul nu prea aș ști ce să spun. Eu sunt foarte mulțumită de el, am toate canalele de care e nevoie, cu netul n-am probleme, nu pică, iar viteza e bună.

| T0T explică (pentru mnbvf):

Ca Televiziune mi se pare mai bun Telekom dar ca internet cred că pentru mine acum e mai bun RDS/RCS. Maică-mea optează pentru RDS deci asta e. Televiziunea pe Telekom oricum are tot respectul meu.

| mnbvf a răspuns (pentru T0T):

O să urmărești și tu meciurile la tv cu Telekom laughing

| T0T explică (pentru mnbvf):

Păi dacă pun RDS pun pe tot. Telekom dă mai multe meciuri și au bani mulți de au putut cumpăra toate meciurile de la Euro pe când rahatul și penibilul de TVR are datorii imense și din cauza lor am avut mult de pierdut! Televiziunea națională a ajuns poate cel mai de rahat post.