| Hammurabi a întrebat:

Vă simțiți mai irascibili în perioada asta?
Mi se pare mie sau toată lumea e mai nervoasă și mai irascibilă?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nah...eu sunt zen happy

14 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Irascibila sunt de vreun an încoace, și când nu am motive îmi fac eu laughing)
Stresul este mare, strictul necesar a devenit un lux și pe lângă asta unii au și un bagaj emoțional de 3 tone
Deci da., am devenit puțin mai crizați cu toți big grin

| RAY a răspuns:

Ma duc sa ma uit la un film pentru adulți sa am parte de placere, uite asa îmi descarc nervozitatea, eu sunt nervos doar pe mine ca consum dulciuri

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat. Eu sunt mai calma de fel.

| mentholinks a răspuns:

Eu chiar ma simt mai bine, am luat si premium pe xhamster.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar estimez ca irascibilitatea o sa mai dureze numai vreo 2-3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu. Sunt chiar mai relaxată în perioada asta, deoarece vine vara, se deschide sezonul estival... happy

Iarna mi se pare că lumea e mai irascibilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la inflatie happy

| Slovcehov a răspuns:

Da din cauza stirilor ma simt oribil, azi mi-a aparut si o stire din brazilia video cum au bagat 2 politisti un om intr-un portbagaj si i-au dat gaz si se vedea cum moare dadea din picioare nu mai pot cu lumea asta

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ți se pare. E o atmosferă tensionată în general din multe privințe.
Încerc să fiu chill.

| alexandradlr a răspuns:

Pe de-o parte a crescut gradul violentei.
Pe de alta parte vine vara.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Dar am observat ca multa lume e absenta.

| Emma30555 a răspuns:

Ce perioada? Primavara, luna mai? Mie nu mi se pare, toate perioadele sunt la fel, dar fiecare are perceptii separate in functie de ce li se intampla lor

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-a trecut?