| AvalohAlyn a întrebat:

Voi beti ceaiuri? De care?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Mentă, iasomie, ceai verde.Astea în principal.
Welcome back btw!

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Menta, musetel. De zahar ars, cel mai bun baut vreodata a fost cand faceam santinela in frigul iernii la pichetul de graniceri, si a venit bucatarul cu ceai cald si piine la mine. happy

| gemeni6226 a răspuns:

Ceai verde, ceai fructe de padure ambele cu lamaie si miere.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, in general de mușețel, tei, fructe de pădure, plante (herbal), iar mai nou il prefer fara zahar.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Da beau ceaiuri, in general de plante beau, de galbenele, de sunatoare si altele.

| syd a răspuns:

Valeriana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nestea sau arizona se pun?laughing) Imi place mult ceaiul de tei cu multa lamaie - cat mai acru. De fapt imi plac cam toate ceaiurile daca adaug multa lamaie.laughing Si cu magiun day dreaming

| 7iulie a răspuns:

Da,de menta salbatatica.

| darrio2007 a răspuns (pentru 7iulie):

Drum sigur spre constipatie.

| FazekasErvin a răspuns:

Da ceai granulat de fructe de padure