| RAY a întrebat:

Voua ce va provoaca suferinta in general?

15 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Certurile,lipsa banilor, distanta, aparitia fostilor big grin

| SilentRain a răspuns:

Manelele&Germanii

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ja,du hast recht, aber mama merkel a schimbat ideologia in Germania pentru toti, numai ardem evrei, tiganii, slavi numai credem ca restul sunt inferiori

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Hey,Ray pot sa iti pun o intrebare indecenta? blushing

| RAY explică (pentru SilentRain):

Da,in prezent numai ardem pe nimeni, poti spune

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Tu ai... blushing... tate mari? laughing)
*tu stai linistit ca n-ai pe cine sa arzi, doar pe Manuela... laughing*

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ce intrebare ametito, am 160 de mii de calorii pe plus, desi cam da, nu e deloc bine
https://ro.pinterest.com/pin/452822937516007735/

| RAY explică (pentru SilentRain):

Alte intrebari inteligente mai ai?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Cata viata traiesc eu linkuri de la tine nu mai deschid

| RAY explică (pentru SilentRain):

De ce ma? tu ai sani mai mici? de asta esti asa complexata, na ca isi tai o sasa si tie sa ai

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu mersi fata, eu am abdomen cu patratele tongue

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eram convins ca esti un bulangiu fara burta si sanii si infometat, saracie

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Hai vezi'ti de pufuleti tai, invidioaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de control

| gabriielaaa a răspuns:

Mie nu-mi place sa fiu neputincioasă si sa depind de alți îmi place sa fac chiar eu ce am de făcut si îmi place sa ajut dar nu-mi place sa nu pot ajuta atunci când au nevoie.