| anonim_4396 a întrebat:

Vreau raspuns sincer. De ce lumea de pe TPU ma uraste?

Răspuns Câştigător
| Mihαelα a răspuns:

De ce crezi tu că te urăşte? Eu nu te urăsc big grinbig grinbig grin, păi poate ai fost implicat(ă) în vreun scandal şi de atunci au rămas sechele, dar daca nu ai fost implicat în aşa ceva probabil ţi se pare ţie, pentru că oamenii de la nimic nu cred că ar putea să te trateze rău, dar la urma urmei ţie nu ar trebui să-ţi pese, tu eşti aici să ajuţi lumea şi la rîndul tău să fii şi tu ajutat(ă) daca cineva din ei te judecă pe nedreptate este problema sa, tu nu da explicaţii şi caută-ţi de viaţa ta fără să pui ceva la suflet, pentru că în viaţă vei întîmpina mult mai multe probleme.Numai bine, ai grijă, pa, pa.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce n-ai apelat la mine mai daca fundele sunt buba? Ti le fac cadou de Mos Nicolae pe toate 944 si sunt extrem de curioasa ce o sa faci cu ele. Ce fac si eu?smugLe privesc cu coada ochiuluihee hee

| Libelle a răspuns:

Eu nu te urasc
doar ma indispsune avataru tau. da nu stiu de ce
si alta faza... te consideri foarte inteligenta, si ca ti se cuvine respect.lucru enervant iar

| Cσσкiє a răspuns:

Doar atât îţi zic:să ştii că dacă respectivul i'a dat funda altcuiva când răspunsul tău era, citez,"cel mai amplu" nu înseamnă că te urâm.

| clauss a răspuns:

Hai sa ti zic eu dc, ai 10 zile de cand esti pe TPU si ai vrut sa te faci cunoscuta prin scandal, ai lovit in oameni, ai lovit in comunitatea TPU, in colegii nostri care se cunosc si se ajuta de mult timp, ai lovit in barbatii pesti, inclusiv in mine si nu m am pus la mintea ta si nu te am judecat, dar ai primit o palma de la TPU. aici suntem o familie si daca nu ai inteles mersul, e bine sa reflectezi inainte de a mai jigni sau posta raspunsuri care lovesc in oameni. sper ca intelegi si sa ti schimbi comportamentul
sa ai o zi buna

| noooname a răspuns:

Eu unul nu te urasc deloc.

Sunt pe cont nou si nu stiu ce probleme ai avut in trecut, dar pe viitor pentru a nu mai avea ''dusmani'', incearca sa fii mai de ajutor, sa dai raspunsuri clare daca poti si la randul tau, pune intrebari, nu aberatii.

Numai bine!winking

| AdelaPopescu a răspuns:

Pai, lumea pur si simplu nu poate sa-mi dea funda, chiar daca am dat cel mai bun raspuns. De curand am raspuns la o intrebare care avea 3 raspunsuri la care al meu din cele 3 era cel mai fain, corect si amplu. Era vorba ca se da funda. Avand in vedere ca eu am raspuns cel mai bine, nu a dat nici o funda. Apoi am trimis un mesaj utilizatorului, ca poate o fi uitat de funda si de intrebare. Si cu mesajul meu a gasit pretext sa nu imi dea mie funda chiar daca am raspuns cel mai bine si sa dea altcuiva. Parca special sa-mi faca mie ciuda, minti bolnave. n-am mai vazut asa ceva laughing Dar nu ma intereseaza. Oricum e clar ca acea persoana vazuse raspunsul meu si nu a dat funda imediat pentru ca pur si simplu nu a vrut sa imi dea mie funda! Este incredibil. Nu a fost vorba de nici un scandal, cel putin acelei persoane de care vorbeam nu cred s-o fi jignit cu ceva. Poate unii de pe TPU nu au loc de mine, poate nu le convine ca am criticat barbatii din zodia Pesti cand aici toti au dreptul la exprimare libera, in afara de mine se pare.sau poate pur si simplu nu au loc de mine.

| AdelaPopescu a răspuns:

Dyya, hai ca deja puti a invidie. Ce e rau ca o persoana sa se considere inteligenta(poate ca chiar sunt si asta o fi problema laughing, sentimentul vostru de inferioritate ) sau sa doreasca respect? Nu dorim toti respect? Nu doresti si tu Dyya respect? Iar cat despre avatarul meu care este fain si inseamna o iluzie optica, pentru ca oricum totul este o iluzie, dar nu ar trebui sa ne batem capul prea mult.pai ce sa zic. poate o fi prea fain avatarul meu, prea artistic, poate se simte farmecul in el prea mult.sau chestii de genul asta.si iar invidia laughing. Sau poate ai o boala psihica de reuseste sa te indispuna un avatar care nu are nimic de indispus. poate iti va explica un psiholog sau un psihiatru d c te indispune avatarul meu. Cat despre postarile mele legate d funda apoi chiar nu-mi pasa.era la misto.eu nu traiesc doar pe net, ca voi. Eu am si real life, nu stau 24 h din 24 pe TPU, intr-o lume virtuala, de vorba cu necunoscuti.Nu e bine sa te simti lovit intr-o lume virtuala, e o prostie, Clauss. Si oricine zice c vrea si critica p cine vrea, dar poate am eu un impact prea mare laughing Byez

| AdelaPopescu a răspuns:

Aparentele inseala.

| alexxx_5812 a răspuns:

O persoana inteligenta are cei 7 ani de pe langa casa u in shimb ii ai de pe langa mahala si sunt sigur de astawinking BfT la ce crezi u ca faci pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dragoste cu dea sila nu se poate nu? chiar tu spui asta intr-o postare catre ducess.

| Donytzu_1698 a răspuns:

Chiar te uraste?