| jouly a întrebat:

Vreau si eu sa stiu pentru ce sunt programele:intel(r) graphics media accelerator driver, intel(r) tv wizard, microsoft.net framework 4 client profile, microsoft visual c++ 2005, 2008, 2010? si care dintre acestea nu sunt folositoare si le pot sterge?

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Intel graphics accelerator, e driverul de la placa video. Intel tv wizard probabil sa aiba legatura cu iesirile hdmi vga etc. Restul iti trebuiesc, nu stau sa iti explica ce face fiecare in parte.