| sabin89 a întrebat:

Ce părere aveţi despre interpretarea pe care o dă Radu Moraru de la Naşul poveştii coronavirusulu?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
10 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Cine-l urmareste? In democratie nulitatile sunt mai "destepte" decat oamenii de stiinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ar fi interpretarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in el a intrat deja cipul si nu-si da seama

| FreddieM a răspuns:

Nu l-am urmarit. Despre ce interpretare e vorba?
Mersi

| GicaGigekGica a răspuns (pentru FreddieM):

La fel de curios.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stii daca se mai uita cineva la ala. Ia fa un rezumat

| sabin89 explică:

Că în vaccinul care se pregăteşte - şi care va fi până la urmă obligatoriu - se va introduce un nanocip, iar prin intermediul 5G va fi monitorizată toată populaţia globului; fiecare individ. happy

| Stropdeploaie a răspuns:

Si o cauta! Un diliu ..la fel ca Dan Diaconescu!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru sabin89):

Lol, buna gluma

| sabin89 explică (pentru suntserios):

Tare aş vrea să ştiu dacă el chiar este convins de ceea ce spune, sau introduce conştient diversiuni. Pe de altă parte spune despre alţii că sunt mincinoşi - Arafat cel mai mincinos dintre toţi, Radu Tudor de la A3 la fel, Iohanis e slugoi, nu face nimic bun pentru ţară ş.a. Eu îl ştiam pe Radu Moraru un tip relativ serios şi care se respectă. Ce-o fi cu el?