| AristotelBaisan a întrebat:

Imi trebuie certificat verde ca sa ies din oras. Stau in N'Djamena, Ciad. Dau funda

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

TRoll

| darrio2007 a răspuns:

Ne intrebi sau ne informezi?

| Hammurabi a răspuns:

De ieșit, poți ieși din orice oraș vrei tu, fără certificat verde.
De intrat e mai dificil.
Dar dacă mai pui întrebări de-astea, s-ar putea ca toată lumea să îți spună să mergi într-un anumit oraș din Croația...

| johnnny123 a răspuns:

L-am sunat pe Idriss Déby, presedintele Ciadului ca sa-l intreb.
Cand nu mi-a raspuns, am facut cercetari si am aflat ca a fost asasinat in aprilie... Trebuie sa-i sterg numarul din agenda.

| Lukasssz a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Depinde ce masuri iau ăștia de la noi și acolo. Noi stăpânim multe teritorii laughing

| blairelovesmusic a răspuns:

Păi si care e intrebarea?

| Gabryel85 a răspuns:

De fapt N'Djamena, Ciad este România, București. Nu uitați că avem același steag. Se joacă Aristotel puțin pe-aici. happy