| Paul_Ciobanu_1996 a întrebat:

Salut.
Avand in vedere situatia actuala, cu restrictii, scolile auto sunt deschise?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt deschise din ce am mai auzit pe la cunoscuti. Bineinteles cu masca obligatorie si toate masurile de siguranta luate.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Eu fac fac scoala auto acum si e ok...dar port masca pe fata

| anonim_4396 a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Dar ai vorbit cu instructorul în ultimele zile de când se aude de restricții?

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Joi am facut
Mâine fac
Diminica fac

| anonim_4396 a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Dacă-ți zice ceva de săptămâna viitoare mâine la ore, poți să ne scrii și nouă aici, te rog?

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu uit
Da

| Paul_Ciobanu_1996 explică (pentru anonim_4396):

Am vorbit in sera asta cu un reprezentant de la o scoala, si mi-a zis ca da, sunt deschise; si se desfasoara in mod "normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paul_Ciobanu_1996):

Ms mult

| Paul_Ciobanu_1996 explică (pentru anonim_4396):

Cu placere.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vorbit cu profu
Pana pe 15 decembrie sigur se fac ore
Dupa 15 nu se știe
Ai avea timp

| anonim_4396 a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Mersi mult