| KingOoO a întrebat:

Salut. In perioada 18 Dec 2021 am facut doua teste covid (negative). Cum pot afla cine le-a facut? Este foarte important si NU, nu are legatura cu vreo boala sau vreo problema.

Am data si ora valabilitatii 7.40 si 7.43

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un laborator le-a făcut... Daca ai rezultatele scrie pe ele laboratorul și parafa medicului

| johnnny123 a răspuns:

Deci ce vrei să afli mai exact? Numele laborantului care a efectuat fix acele două teste acum 18 luni?

| Furnicuta000 a răspuns:

Pe bune? Esti asa disperat incat vrei sa te dai la o asistenta care ti-a facut test acum 1 an jumate si care probabil da zilnic de astfel de oameni si e satula?

| Sistemulxxl a răspuns:

Ai dat de belea. Esti .....vaccinat?

| KingOoO explică (pentru Sistemulxxl):

Nu, nu sunt vaccinat. Este o chestiune "amoroasa" ca sa zic asa.

| Solann a răspuns:

Pe buletinul primit (cel cu rezultatele) scrie cine e laborantul, cine e medicul.