| Dek a întrebat:

1. Ea vorbeste si imi spune diferite lucruri

2.se bucura cand aude ca marg cu ea pana acasa

3.Se uita la mine si zambeste

4.In curtea scolii cand ma joc cu prietenii si ne intalnim privireile imi face cu mana si imi zambeste.

5.Era trista ca prietena ei nu mergea cu ea la Bulz si i-am spus ca merg eu si ea sa bucurat foarte tare.

Ma place sau ma considera doar un amic sau prieten?

Fundoiwinking

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Pai, depinde. din ce spui tu, eu inclin sa cred ca te place, dar te place ca amic, nu ca potential iubit. chestiile pe care le-ai povestit mai sus nu sunt suficiente, dupa parerea mea, ca sa te simpatizeze ca pe un potential iubit. Totusi, daca iti place de ea ca de o potentiala iubita, poti s-o intrebi intr-o seara cand mergeti impreuna acasa daca te place ca amic sau ca iubit. happy

1 răspuns:
| GameFobia a răspuns:

RPG.GTAMAFIA.COM

Marea Deschidere Luni 4 Iulie 2011

Mai multe detalii pe http://www.gtamafia.com incluzand ora deschiderii