| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Am o oarecare nelamurire banala. Unui tip, ii place de cea mai buna prietena a mea, iar mie imi place de el.Nu sunt invidioasa pe ea, si chiar daca as vrea in momentul asta nu as putea.Nu stiu de ce, dar nu o invidiez, si totusi imi place baiatul.Habar nu am ce a vazut la ea, cu toate ca nu e urata dar, nu stiu ce are ea si eu nu am.Ea e o fire mai dinamica, spune lucrurilor pe nume, nu se fereste, pe cand eu sunt mai timida si mai tacuta.Eu chiar n-as fi avut sanse?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă ești mai tăcută și mai timidă cum se face de alergi după concurență?
Pa, pa.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru Legiuitoarea):

Nu alerg dupa concurenta, doar ca de fiecare data mi se intampla asa. Adica ma refer la faptul ca ar trebui poate sa-mi schimb felul de a fi, pentru ca mi se pare ca am de pierdut mult din cauza asta, nu neaparat in cazul baietilor pentru ca mi-a trecut de ceva timp si oricum nu s-ar fi pus problema de o relatie.Nu inteleg ce ai vrut sa spui cu concurenta, pentru ca nu faceam concurenta adica in sensul sa ma imbrac intr-un anumit mod sau sa ma dau in spectacol, ori sa o injosesc pe ea. Eram eu obisnuita.

| neutrino a răspuns:

E mai bine sa nu stii.

| EUBMV89 a răspuns:

Asta depinde de el ce tip de fata ii place. Prietena ta nu are nici o vina ca el o place pe ea. Stai linistita ca fiecare sac isi are peticul, sunt sigura ca vei gasi o persoana care sa te placa asa cum esti si sa te iubeasca pentru ceea ce esti.