| vladutzu15vlad a întrebat:

Am o problema maresad acum doua luni m-am culcat cu o fata mai mare ca mine cu 3 ani. acum am aflat ca e insarcinata. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

E relativ simplu,iti doresti o familie,esti pregatit pentru asta sau nu, daca nu consideri ca poti duce acesta responsabilitate, avort si gata, daca insa sunteti ambii pregatiti, casatoriti-va

| vladutzu15vlad explică (pentru Felys):

Cum sa ma casatoresc? am 14 ani!

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Felicitari taticule happy

| mariamarybu a răspuns:

In primul rand, nu o pune sa avorteze. In al doilea, fi alaturi de ea si nu o lasa de izbeliste. In al treilea, arata-i partea buna a paharului. In al patrulea rand, afla sa vezi daca tu esti tatal. In al cincelea rand, nu o lasa din primele clipe sa avorteze( daca asta vrea, iar tie iti pasa de ea). In al saselea rand, daca intr-adevar pastreaza copilul si-l naste va avea nevoie de psrijinul tau. Un copil are nevoie de multe, mai ales doi parint cu capul pe umeri. Daca tu te arati distant si fata de ea si fata de copil tipei nu-i va fi bine( poate intra in depresie). Fata de tine stresul ei e mult mai mare. Solutia nu e sa fugi, solutia e sa infrunti situatia. pUNE-TI constiinta pe picioare. Vrei sa pierzi un prunc pentru frica de viitor sau ideea de a fi tata inca de pe-acum?

| wolder a răspuns:

Ce sa si faci?
in curand vei fi tatal unui copil care la randul tau esti inca un copil

data viitoare sa ai grijawinking

| Seby90 a răspuns:

Enjoy your newborn baby.
Sunteti praf.

| CosminC86 a răspuns:

Daca e copilul tau, casatoreste-te cu ea. Asa ar fi cel mai onorabil.

| abNb a răspuns:

Pregateste-te sa fi tata happy

| Ursu1995 a răspuns:

Afla dintii daca e de la tine copilul! Dupa asta fa concluzii!

| vladutzu15vlad explică (pentru Ursu1995):

E copil meu ca atunci cand m-am culcat cu ea era virgina