| sabinaaa a întrebat:

Am un prieten de 7 luni si ne intelegem perfect! eu il ador, simt ca as fi in stare de orice pentru el. evident, am avut si unele tensiuni, dar au trecut. problema este ca am vorbit cu amicul lui cel mai bun si mi-a zis ca prietenul meu m-a,, cam" inselat. in sensul ca s-a sarutat cu alte fete, inclusiv prietena mea si fosta lui (lucrurile acestea le-a povestit prietenul meu amicului lui, iar amicul mi le-a zis mie)! mie nu-mi vine sa cred, pentru ca in prezenta mea se comporta perfect, nu simt ca m-ar mintit, dar nici amicul lui nu ar avea de ce sa minta. ce ma fac?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ai incredre in iubitul tau, deoarece el se comporta perfect cu tine si nu are rost sa asculti parerea prietenului sau, pentru ca nu sti daca el spune adevarul sau nu, si consider ca daca ii vroia un bine prietenului tau nu se baga intre voi, sa iti zica tie ca te inseala

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Incearca sa afli daca e sau nu adevarat! intreaba si alti pr de-ai iubitului tau sau intreaba-ti prietena daca tie pr adev iti va spune adevarul

| anna01 a răspuns:

Un intreg complot amoros in spatele tau. Daca va intelegeti perfect, oricum nu te-ar ajuta sa stii ca te inseala, asta-i adevarul.In lipsa unei marturii evidente, eu zic sa pui la indoiala "bunavointa" amicului generos in a povesti ispravile amoroase ale prietenului.

| šρяίηģ a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu iubitul tau de fata cu amicul lui ca sa vezi reactia iubitului tau.