| revelatia2003 a întrebat:

Ati iubit vreodata cu teama? Ati avut parte de deceptii in dragoste?

Răspuns Câştigător
| BalcuIrina a răspuns:

Da si da. Chiar in momentul de fata iubesc cu teama, caci am trecut prin destule dezamagiri. Mi s-a intamplat sa fiu complet ignorata sau, mai rau chiar, sa mi se reaminteasca zi de zi ca nu voi fi iubita prin comportamentul celui pe care-l adoram. A raspandit zvonuri, nu puteam iesi macar din clasa de teama lui. Acum mi-e foarte teama de o noua dezamagire. Sper ca nimeni sa nu mai treaca vreodata prin asta.

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Din fericire NU.

| valioriginal a răspuns:

Da