| Mikeyy a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor. De o vreme imi place o fata, cand suntem numai noi doi ne tinem de mana ne pupam etc dar atunci cand e unul din prieteni mei prin preajma se comporta ca si cum nu m-ar cunoaste... Daca ma puteti ajuta vas fii recunoscator

Răspuns Câştigător
| deeastar a răspuns:

Intreab-o daca are ceva impotriva cu relatia voastra. daca nu spune-i sa nu se mai poarte asa de fata cu prietenii tai. faceti publica relatia. si sa nu va pese de nimic adica de nimicdin ce spun altiiwinking Bafta!

| Mikeyy explică (pentru deeastar):

De fapt noi doi, oficial, nu suntem impreuna si ea se comporta asa numai cand sunt prieteni mei cand sunt prietenele ei ne comportam de parca am fii impreuna dar eu intrebam daca ma place sau doar ma amgeste (dupa parerea voastra

1 răspuns: