| CristianAdy a întrebat:

Buna am si eu o mare problema, am o iubita cam de 1 luna si am incercat sa facem sex, eh eu sunt virigin si prima oara nu mi sa sculat sa zic asa, am mai incercat a 2 oara si la fel, nu inteleg ce se intampla am 16 ani, va rog doresc raspunsuri serioase chiar sunt f trist de ce se intampla sad

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Trebuie' sa recunosc ca nici a mea nu raspunde cand vede o fetita de-o luna, asa ca nu-ti face griji.

| Amelya02 a răspuns (pentru IMC90):

rolling on the floor)

| CynicalCunt a răspuns (pentru IMC90):

Epic fuckin win!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu va cunosteti destul si esti prea emotionat in fata ei.

| paulthebest a răspuns:

Frate depinde cum e fata, Acum pe bune eu daca vad una urata nu se mai scoala 2 saptamani. rolling on the floor deci poate e de vina fata sau poate esti tu incordat na incerca si tu mai multe variante si vezi unde e problema

| moxx a răspuns:

Se poate sa te fi inhibat in fata prietenei tale..incearca sa te relaxezi si totul va fi bine happy si nu uita sa va protejati! big grin

| mamaomida01 a răspuns:

Din cauza emotiilor, deoarece e ceva important pentru tine ai emotii si esti stresat. relaxeaza-te happy take it easywinking

| CristianAdy explică:

Nu fata nu are nimic, arata f bine, e super ok tipa, probabil e vina mea