| 33550096 a întrebat:

Buna am și eu o problema. Sunt cu un băiat de 2 luni și acum câteva zile am vrut amândoi sa ne culcam împreuna, însă nu am reușit... el are 23 de ani și nu m-excitat deloc ca sa între... după ce s-a chinuit puțin o zis ca nu poate. ce pot sa fac? Nu știu ce sa ii spus sa nu se simtă prost.

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine nu mai face sex cu nimeni decât după căsătorie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ania):

Si sa nu faca cu prezervativ ca e pacat, nu?

| Emilian65 a răspuns:

Sa ai rabdare cu el, ca a doua oara totul va fi bine.

| kandaraki a răspuns:

Nu l-ai excitat tu destul probabil, nu se simte atras de tine, exista si incopatibilitate sexuala, in care unul din parteneri nu e atras de celalalt.
daca veti mai incerca odata si nu i se va primi din nou, inseamna ca tu nu il atragi!

| Criist_Cristi_1996 a răspuns:

Masturbeazal inainte sau fai sex oral

| InfoGirl a răspuns:

Spune-i sa fie mai indraznet, doar are 23 de ani. Daca nu se pricepe la sex, lasa-l sa se uite la niste filme porno ca sa mai invete diverse lucruri

| Sudoku69 a răspuns:

Asta se intampla cand vrei sa dormi si nu ai somn