| anemona01 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre asta, cum ati proceda?
Sunt alergica la prezervativ, iar prietenul meu nu vrea sa o facem fara si nici sa iau anticonceptionale, alte variante nu e cazul deoarece suntem tineri si nu vreau sa ma afecteze in momentul cand o sa fie cazul de copii.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Căsătoriți-va și dacă apare un copil îl creșteți împreună.

| Emilian65 a răspuns:

Schimba tipul(marca) de prezervativ.

| Marius22222222222 a răspuns:

Next level

| TheGentleman a răspuns:

1. Felicitări prietenului tău pentru responsabilitate!

2. Ești alergică la prezervativ. Dar vezi că există și prezervative fără latex și o grămadă de lubrifianți pentru persoanele alergice.

3. Utilizatorii care ți-au spus că prietenul tău e prost pentru că refuză să o facă, sunt mai proști ca noaptea, au tărâțe în loc de creier.

| Miruna333 a răspuns:

Celelalte metode nu te afecteaza. Vorbeste cu un doctor. Anticonceptionalele te dau rau peste cap, mai degraba incearca steriletul, cea mai buna metoda contraceptiva din punctul meu de vedere, si am incercat tot.
Cum se spune si mai jos, cauta alt prieten, sa nu accepte nici cu anticonceptionale, clar este o problema undeva la el.

| Robert2526 a răspuns:

Cauta alt prieten, asta e idiot

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Robert2526):

Da mă, că dacă se întâmplă ceva, el îi cară copilul în burtă

| Sistemulxxl a răspuns:

Ti.a ramas oralul si analul. E fara hate.