| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
De ce baietii/barbatii fac fetele/femeile curve? Adică ele au avut un iubit sau doi la viata lor si ei le fac curve sau le fac doar pentru ca nu le-au ***#t. Ei f#t multe si dupa ei le fac curve dar ei sunt cei mai mari curvari!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza fiecare face ce vrea cu trupul lui parerea mea n-am eu dreptul sa judec un om ce face cu corpul lui, eu urasc ipocritele, materialistele, perversele care joaca teatru asa sunt majoritatea fetelor din ziua de azi foarte false si ipocrite si joaca teatru non stop, nu spun ca si baieti nu sunt curvari, dar nu ai ce alege numa ipocrite si atat

| vocea a răspuns:

Draga mea se vede ca nu cunosti notiunea de curva, in primul rand voi fetele va faceti curve una pe alta, in al doilea rand nu conteaza doar numarul ca sa fii curva, daca ai avut doi barbati toata viata iar pe primul l-ai tradat tot curva te numesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta mai jos ca a mai intrebat cineva prostia asta.

| JustStitch a răspuns:

Eu nu as face as face asa ceva! Deci nu baga toti baieti in aceeasi oala ca nu sunt la toti la fel, suntem diferiti unul de altul

| AdelaElena88 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......astfel-de/
Ceva de genul am intrebat si eu, si am mai gasit o intrebare de genul acesta, postata mai demult.

| Dontaskme2004 a răspuns (pentru AdelaElena88):

Imi place intrebarea si ce raspunsuri ai primit! happy

| AdelaElena88 a răspuns (pentru Dontaskme2004):

Ma bucur ca iti sunt de folos laughing

| AdelaElena88 a răspuns:

Faptul ca nu au ajuns la ele si le fac curve denota cata lipsa de educatie si respect au. Genul asta de persoane ar trebui evitate atat ca parteneri cat si ca amici.O seara faina!

| TabletaSB a răspuns:

Curva si curvar. Ambele sunt valabile. Egalitate intre sexe.

| gamer690 a răspuns:

Unele fete au mai mult de 2 iubiti la viata lor