| Panduta31 a întrebat:

In luna februarie am avut contact sexual neprotejat iar a doua zi mi-a venit ciclu. Iar in luna martie mi-a venit cateva picaturi maronii timp de vreo 3 zile. si sambata la fel. e posibil sa fiu insarcinata? Vreau raspuns va rog. P.s. am facut un test de sarcina si este negativ.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca a doua zi ti-a venit ciclul, e putin probabil sa fi insarcinata, incearca sa faci un test de sarcina asa afli sigur daca esti sau nu.

| Panduta31 explică (pentru MihaiNicu23):

O sa mai fac unul. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul, nu poti fi gravida.