| Bitchygirl a întrebat:

Buna! Inainte de toate nu vreau raspunsuri idioate! Am 13 ani si cam demult timp imi frec clitorisul de anumite lucruri... nu stiu ce sa fac vreau un sfat cred ca sunt dependenta ma uit la filme *** si ma excit si imi vine sa ma frec este o varsta prea mica nu i asa? Ce urmari vor fi si cum sa ma opresc stiu ca nu trebuia sa incep dar nu stiu cum ajutati-ma! daca va bateti joc nu raspundeti

Răspuns Câştigător
| LoveItachi4Ever a răspuns:

Eu zic sa nu te mai gandesti!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum dracu ai vrea raspunsuri serioase la o intrebare de genul asta...

| cristi0005 a răspuns:

Da-i inainte cu tupeu. decat sa umbli cu diferiti rapciugosi disperati doar de p... a e mai bine asa

Răspuns utilizator avertizat
| iKronstadt a răspuns:

Houston, she have a problem. Do you copy? Houston! Houuuuuuuustoooooon!

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Eu faceam asta la 10 ani dar mi-a trecut trebuie doar sa astepti si nu vei mai face asta cand mai cresti

| Bitchygirl explică (pentru DanceWithTheLittleGirl):

Uite id meu alyna_alynutza_1000 da add sa mai vorbim te roog

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Eu fac asta de la 11 ani happy Si acele obiecte era perna. Am o prietena care exact la fel face si are 14 ani, care considera ca tot nu se poate lasa. Si eu credeam inainte, dar acum o fac foarte rar, cand ma uit la filme cum ai zis tu si ma masturbez cu degetele, si parca dureaza prea mult. Iar cu perna ating un nivel mai mare de placere si mai repede happy Verisoara mea de doar 2 ani se tot freaca cu greble si jucarii la **** si are si rani, iar eu cand eram mica zice mamamea ca ma puneam pe iarba si am frecam cu **** happy Cred ca multe fete fac asta, e prea fain.sI Poate unora le e rusine sa recunoasca, sau sa faca.Dar precis sunt multe care o fac happy De mult voiam sa pun intrebarea asta dar imi era rusine, dar am alt cont cu alt nume deci happy

| TweetyRebeLa a răspuns:

Scrie teme, uita-te la desene, iesi cu colegele, cu prietenele afara.batting eyelashes

| veronel16 a răspuns:

Nu te speria! e ceva normal pentru virsta ta. Cu totii am trecut si trecem prin asa ceva. Daca iti place, e perfect, dar cauta sa ai o viata linistita sa inveti la scoala si mai tirziu cind vei incepe vita sexuala vei uita de acest obiceiSucces!