| Mariamary18 a întrebat:

Iubitul meu a vrut să îi fac sex oral și eu l-am refuzat, iar acum m-am gândit mai bine si regret că l-am refuzat pentru că acum sunt convinsă că vreau să îi fac...El m-a intrebat acum o saptamana,nu am mai vorbit cu el de atunci și cred că s-a supărat pe mine... Întrebarea mea pentru voi este:cum as putea sa ii zic, dar intr-un mod mai subtil gen, că îl vreau înapoi? Adică să îi spun că m-am răzgândit..Mulțumesc anticipat. :*

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Omu s-a despărțit de tine că nu i-ai făcut sau ce că nu pricep?

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca ai facut foarte bine ca l-ai refuzat. Daca era baiat sincer si cinstit, se oferea el sa-ti fata sex oral si apoi sa-ti ceara.
Cred ca-i mitocan si vrea sa obtina doar avataje de la tine, daca cere si nu se oefera sa-ti faca.
Iti dau un sigur sfat: nu cedea niciodata in fata unui barbat, care nu-i dispus sa se sacrifice in aceeasi masura ca tine.
Cere-i sa-ti faca el sex oral si cand ti-a obtinut un orgasm clitoridian, atunci ii poti face si tu lui.
Nu uitatati de igiena stricta si sa folositi prezervative, ca sa nu va stresati din cauza secretiilor vaginale sau ale penisului, si nici sa nu luati boli transmisibile!
Niciodata, dar absolut niciodata sa nu-ti ceri scuze pentru ceea ce esti dispusa sa oferi, mai ales cand este vorba de sex!
Invata sa fii tare pe pozitie, ca sa nu mature cu tine de podea, ca asa ajungi sa-si bata joc de tien toi nemercnicii si apoi sa te arunce, ca pe o zdranta.
Pretuieste-te si ofera-te numai daca acela merita. Ceea ce doreste se poate areliza numai daca el este dispus sa-t ofere primul, in felul asta vei avea siguranta ca nu-si bate joc de tine, te iubeste si te apreciaza, asa cum faci si tu.
Concluzie; spune-i ca esti de acord sa faceti sex oral, unul celuilalt, in acelasi timp. Pozitia 69 este ideala pentru asta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca in primul rand trebuie sa discutati din nou si sa-i transmiti ca in saptamana care a trecut de cand v-ati despartit, ai analizat cu mai multa atentie situatia care a existat intre voi, precum si motivul care a provocat actula despartire si ai ajuns la concluzia ca ai procedat gresit. In mod sigur va intelege ceea ce doresti sa-i transmiti si daca mai tine la tine se va reintoarce... garantat. Bafta!

| Sofer a răspuns:

Pe ce motiv l-ai refuzat? Se duce la alta care vrea ca tu nu ai reușit sa faci asta.

| alina2k18 a răspuns:

Pai ii dai mesaj cu : buna iubitule, ai chef sa-ti fac o mooie?winking
laughing
Anyway, la orale nu e pe vrute laughing pur si simplu daca ai placere ii faci tu direct cand sunteti in pat, nu trebuie sa te roage elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ii scrii...'iubi am chef sa sug o acadea te bagiii '?

| TPU2019 a răspuns:

Daca ii scriai simplu pe mess asa din senin "Hai ca ti-o sug", bine inteles inainte sa postezi minunata poveste aici, era problema rezolvata garantat inainte sa vezi statusul "seen".

| UsualBoy a răspuns:

Dacă te-a lăsat din cauza refuzului, nu te iubește, nu te vrea decât doar pentru asta! NU E DE TINE! Dacă o vei face tot te v-a lăsa și vei fii dărâmată! Stai cuminte în banca ta. Ori dacă vrei neapărat asta, fă 69!

| Krazy124 a răspuns:

Eu zic ca ala nu e un tip bun, eu sincer nu as pune o fata,, Hai Fă si Suge" eu as vedea daca vrea ea, si doar atunci

| TPU2019 a răspuns (pentru Krazy124):

Fata a insinuat subtil si cu grav subterfugiu ca ar vrea s-o suga cu cea mai mare placere si are re. muscari. Si tu dai vina pe bietul baiet. Pai frumos asa?

| Stefan66666 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa vezi cum e pozitia 69