| gingergirl1 a întrebat:

laughing Intreabare de plictiseala si curioazitate! Baieti! Toti "sunteti la fel"...intr-un fel ganditi la fel!
Sambata trecuta erau 2 prietene la poarta la una din ea(eu nu eram), plus si inca doi baieti, amici! Si trecuse tipul pe.care il plac,pe acolo,se ducea acasa! Si i-a spus unul dintre baieti :"Bai X,deci ma zapacit Andra cu tine,x in sus,x in jos " laughing Cu totul ca nu era adevarat,Ăsta daduse din umeri gen "si ce sa-i fac eu?" si un zambet gen"De ce sa nu ii placa de mine?"tongue Si l-au intrebat daca am vorbit eu cu el si a zis ca "nu"
Acum mi-e rusine sa mai dau ochii cu el, pentru ca voiam sa ii spun EU dar "face in face"ca asa puteam sa ii spun bine mersi si pe fb, dar l-am asteptat 2 zile pana la ora 20.30-35 ca sa vb cu el si nu a trecut,l-am asteptat degeaba, era si frig afara, mama nu ma lasa.afara decat pana la opt,mai stau si departe fata de el straight face Un fine,asta a fost asa ca o paranteza laughing
Sa mai discut cu el pe fb, ca alta optiune nu mai am dar ce sa-i mai spun acum?laughing mereu ma bagam in seama >:"
Ce inseamna asta baieti? Putea reactiona si mai rau, nu?laughing Nu a mai intrat de 2 zile pe fb crying love struck
Sa astept pana la anul' cand se face frumos afara? laughing Sa ii spun acum,dar cred ca stie,si daca nu stie? Daca nu ma cunoaste,de fapt a zis ca ma stie,cand am vb cu el mai demult!
Ma rog,deci! El ar trebui sa daca primul pas,nu? Si daca nu il face?laughing
Pff, voi ce ziceti? A reactionat binisor, nu?love struck

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai bati mintea cu un asa individ. Anunta-l pe orice cale posibila ca nu mai vrei sa fii cu el. Pai daca la inceput se comporta asa cu tine; gandeste-te ce va fi mai tarziu.

| Danysan a răspuns:

Dragostea e in Floare la tine chiar daca e rece afara rolling on the floor).Mai asteapta-l pe face o sa intre el o data nu.Si dupa mine e reactionat destul de bine-ce vroiai sa faca?-sa sara in sus laughing).

| gingergirl1 explică (pentru Danysan):

Da =]]
M-am referit de exemplu imi placea de unu' si cand a aflat a inceput sa ma injure, sa ma voebeaca la toata lumea, se uita urat la mine...e poveste luuunga!
De asta am zis ca a reactionat binisorhee hee