| papusika97 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare sunt o fire foarte deschisa si mereu comunicativa si defectul e ca le cam spun oamenilor in fata cam tot si imi pun increderea in mutle persoane care nu merita in orice relatie eu pun suflet si nu e bine asta cum as putea s anul imi pun atat de mult suflet? mersi de ajutor si funda la raspunsul cel mai util

Răspuns Câştigător
| EvolutionDeejay a răspuns:

Poi fi mai isteata si nu mai fa asa
deci fa contrariul... abtine-te cunoaste pers. mai intai apoi o sa decizi daca e sa mergi mai departe si asta depinde doar de tine... si pentru relatie cui ii pasa mai putin de ea ala nu sufera. intelegi deci nah sunt tot felul de persoana dar sa te ajut pe tine trebuie sa faci asa. altfel nu vei reusi. fi tare si cu capu sus si mai retrasa. ok sper ca ti-am fost de ajutor o primavara cat mai placuta