| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, an nou fericit! ????
Am și eu o situație mai ciudățică de povestit...
Aseară de Revelion a venit cel mai bun prieten al meu la mine acasă. El mă iubește de vreo 2 ani jumate și este efectiv cea mai loială persoană pe care o cunosc (nu avem secrete), mi-a fost alături în multe momente și nu m-a lăsat la greu. Ideea e că mi-a zis de o grămadă de ori că mă place și eu i-am zis că nu.
Aseară probam niște haine și venise în cameră și nu aveam tricou și i au fugit un pic ochii, dar nu m-am supărat. Mai târziu când ne am întors acasă a rămas peste noapte la mine și am dormit împreună și m-a luat la piept și m-a super liniștit❤️. Apoi, pe la 5 jumate dimineața eram puțin beată dar eram ok...și l am întrebat la caterincă cât o are, iar apoi l am întrebat dacă poate să mă lase să i-o simt și m-a întors cu spatele la el, m-a luat de talie și m-a tras spre el și efectiv i se simțea penisul în erecției și apoi s-a a făcut o mișcare și am stricat ahhh și acum nu știu ce să fac. Adică nu am o relație dar nu știu ce să fac. Voi ce credeți?
Mulțumesc ????

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu trebuie sa fortezi nota si nici sa ai sex cu prietenii din mila, ca nu merita sa te darui unuia pe care nu-l iubesti si nu ai sentimente pentru el, fiindca vei regreta mai tarziu, in viata.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

S-a a făcut o mișcare și am stricat ahhh și acum nu știu ce să fac.
Adică nu am o relație. Dacă dormi lângă el și nu știi ce să faci, de aceea nu ai o relație.

| Emilian65 a răspuns:

Când te-ai culcat lângă el nu te-ai gândit ca el nu poate fi de lemn și ca se va întâmpla ceva neprevazut? Ai fost curioasa sa vezi cât de mare este scula lui. În urma mișcării făcută de el, te-a penetrat sau nu? Dacă te-a penetrat, nu mai esti virgina.

| Ioanzzza06 a răspuns (pentru Emilian65):

Nu, nu m-a penetrat. Dar acum nu știu dacă să rămânem prieteni sau mai mult, adică băusem amândoi și nu eram 100% conștienți de ce făceam

| KKK111 a răspuns (pentru Ioanzzza06):

Poti fi prietena cu beneficii cu el. Sa va ajutati reciproc, el te satisface pe tine si tu pe el. E clar ca te doreste daca avea erectie. E cam urat din partea ta sa tachinezi un barbat. Fa s3x cu el ca nu ai nimic de pierdut, e doar s3x pana la urma

| suntserios a răspuns (pentru Ioanzzza06):

Pai de ce ne întrebi pe noi? Tu știi ce simți, nu noi. Dar dacă omul e după tine de 2 ani nu îl chinui. Ori da ori ba.