| floriana08 a întrebat:

Buna TPU! De vreo 2-3 luni după fiecare ovulației(sau in perioada de ovulației) am o secreție foarte abundentă cremoasă și branzoasa(parca are ceva prin ea) miros nu are doar o senzație de arsura puțin. In restul lunilor o trecut după 3-4 zile dar in fiecare luna se întâmpla la fel. Am luat și ovule și vadca in fiecare luna apare iar. Nu știu ce sa mai iau. Ceva natural as încerca (ceai sau bai pe șezut). Menționez ca am același partener de 3 ani

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Poate fi o infictie, nu te juca cu sanatatea. Poti ajunge la situatia de a nu mai putea face copii. Mergi la un ginecolog.

| SADNESSMACHINE a răspuns:

Infectie vaginala fata mea

| floriana08 explică (pentru SADNESSMACHINE):

Știu ca are infecție. Nu înțeleg de ce apare mereu in fiecare luna dacă țin tratament.