| Mihai_Andrei_1996_jNCS a întrebat:

Eu si prietena mea suntem bff. Ne cunoastem de la 2ani. TIN SA MENTIONEZ ca ea sta la o strada de mine. Cum parintii ei nu sunt acasa in fiecare seara merg la ea sa ne facem temele. Suntem in aceeasi clasa.(clasa a 10-a). Intr o seara am jucat cu mai multi prieteni adevar sau provocare dar mai pervers. Multe chestii s au intamplat. Ea mi-a pus prvocarea sa o masturbez. Normal ca nu am acceptat. Asta a fost acum o saptamana. Acum 3zile cand am mers la ea am gasit o imbracata doar in chiloti si in sutien. Pe tot parcursul temelor a ramas asa.
Acum 2zile cand am mers iar la ea am observat ca era totul aranjat in camera, niste lumanari pe pat si ea statea in pat, intre lumanari se masturba. Si mi-a zis sa vin langa ea. Nici atunci nu am acceptat. I am spus ca totusi suntem doar prieteni. Cum obisnuiam sa merg mereu la ea am mers si ieri. Insa ieri am ajuns pe la ea mai tarziu(pe la 11noaptea). Ea era iar goala in pat si se uita la un film de adulti. M am dus sa vad filmul cu ea dar am.pastrat o distanta intre noi ca sa evit ce are de gand. Pe la jumatatea filmului nu stiu de ce dar m-am lasat dus de val... A incercat sa imi bage mana in pantaloni iar eu am lasat o. Doar atat a fost in timpul filmului. La terminarea filmului ea s-a pus in fata mea si si a desfacut picioarele. Nu am acceptat si am plecat acasa. Ce pot sa i zic ca suntem doar prieteni. Ea este f frumoasa dar nu e genul meu

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mihaita, apuca-te de scris povesti pentru adulti, ca ai imaginatie buna de excitat novicii!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca tot ce ai descris s-a petrecut cu adevarat, atunci singurul lucru pe care-l poti face in acest moment este cel de a-ti da cateva palme, in speranta ca intr-un final te vei trezi la realitate si iti vei da seama cam ceea ce ar trebui sa faca un baiat sanatos si....normal. big grin

| Kimball a răspuns:

Fa sex cu ea ca poate nu o sa mai ai alta 9cazie si o sa ramai singur toata viata vei regreta cand vei creste treaba ta

| M7Seven a răspuns:

Clar ai o problema, tipa te vrea si tu stai degeaba, in 2-3 ani o sa umbli tu dupa ea

| Mihai_Andrei_1996_jNCS explică (pentru M7Seven):

Asta inseamna ca trebuie sa avansez?

| Mihai_Andrei_1996_jNCS explică (pentru M7Seven):

Trebuie sa avansez nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru M7Seven):

Stai cuminte, ca asta era doar imaginatia lui!

| M7Seven a răspuns (pentru Violleta2022):

Mi-am dat seama...

| Octa00 a răspuns:

Nu pot sa cred