| papusika97 a întrebat:

Buna TPU o sa incep asa am un prieten suntem virgini amandoi dar el se teme sa o facem deoarece crede ca o sa il acuz de viol sau ca dupa ce ne despartim din razbunare o sa il dau lua politie si chesti dar i-am spus ca nu voi face asta si ca trebuie sa aiba incredere in mine tin sa spun ca nu o sa o facem acum pe viitor dar el de asta se teme niste sfaturi cum l`as putea convinge?
Multumescbig grin

7 răspunsuri:
| DureX93 a răspuns:

Ce varsta aveti ?

| soul2soull a răspuns:

Apei normal la cate s-au intamplat e normal sa reactioneze asa.

teama este cateodata egal cu neincrederea

| papusika97 explică:

Nu pe vorba acum e vorba pe viitor dar noi vb f deschis deci nu e asa mare lucru si in plus ambii suntem minori

| papusika97 explică (pentru soul2soull):

Da i-am explicat ca nu voi face asta ca va fi ok nu stiu ce sa mai cred ce ar trebui sa fac?

| diana22 a răspuns:

Pai daca nu e vorba de acum, de ce sa vorbiti despre asta? asteptati sa mai cresteti si toate la timpu lor

| LoLyCa a răspuns:

Sa inteleg ca ai 13 ani si iti sta gandul la prostii. 3 cuvinte:Stai in banca ta! P.S. Iti strici copilariawinking

| papusika97 explică (pentru diana22):

Fiindca vorbim deschis despre orice