| Florrika a întrebat:

Buna:Xde 4 luni prietenul meu este plecat in italia.si.a facut un cont nou pe facebook cu poze cu o alta fata! l-am sunat am vb cu el si el zice ca nu stie nimic si ca nu el a facut facebook`ul sa-l cred? tinand cont ca o cunosc pe respectiva si are prieten? raspuns urgent! fau funda primului raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Nissa a răspuns:

De ce sa nu il crezi?!?! Nu fi prostuta sa crezi chiar orice de ce si-ar face facebook, daca asa ai afla. Asa ti-ar putea zice direct cand l-ai intrebat.

| Crimeea a răspuns:

Probabil ti-a spus ca nici in poze nu e el,hai mai nu mai fi credula,cum sa-l crezi? pe tine te intereseaza facebook'ul lui sau ca are poze cu alta? nu mai acceptati toate rahaturile din partea lor,fiti mai mature, traieste clipa, timpul nu asteapta pe nimeni

| alinutzabebitza a răspuns:

Cel mai buna metoda.1) Vb cu parin ti lui sa afli de la ei fara sa stie el.2) Daca chiar e cu cineva ii dai papuci.3)Daca nu inseamna ca nu te minte si cineva a facut-o ca sa te desparti.Cred ca ti-am fost de ajutor! fundita?happy Bafta!

| catta95 a răspuns:

Bun raspuns chiorul 11 laughing))rolling on the floor))

| andreea_6939 a răspuns:

Hey! Sa'l crezi sau nu? Acuma serios! Ce conteaza mai mult? ca are poza pe facebook cu o fata sau ca are poze cu ea(nu neaparat pe facebook )? Nu ii totuna dac are poze pe facebook sau doar pe pc? ceea ce conteaza este ca, chiar are poze cu o fata.

| Florrika explică:

Daca imi dadeai un raspuns folositor primeai funda...asa cadon't tell anyone